HAKKINDA

İŞLETMENİZ İÇİN DOĞRU CEVAP
Tour Avangard, şirketinize dünya standartlarında hizmet sağlayacaktır. Seyahat yönetimi konusunda uzmanız, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlarken size huzur veriyoruz.

Ekibimiz kendini kanıtlamış deneyimli seyahat uzmanlarından oluşmaktadır. Yerli ve yabancı iş ortaklarımız ile bizim 20+ yıl seyahat danışmanlık deneyimimizi birleştirip en uygun çözümü sunmaya çalışıyoruz. Yaptığımız işi seviyoruz ve seyahat programınızın başarısını kişisel olarak alıyoruz.

TATİLİNİZ BİZİM TUTKUMUZ
Dinlenmek ve tatil yapmak zamanı geldiğinde, Tour Avangard başından sonuna kadar yanınızda olacak. Amacımız; kişisel seyahat tarzınıza ve tercihlerinize uyacak şekilde eşsiz bir tatil deneyimi yaratmak. Seyahatle gelen zorlukları engellemeye hazırız, böylece tatilinizin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. Hedeflerinizi iyi biliyoruz ve ihtiyaçlarınızı öngörüyoruz, böylece kişisel tatiliniz için sahip olduğunuz beklentileri karşılayabiliyoruz.

NE İÇİN BURADAYIZ
Artık her zamankinden daha fazla seyyah dijital çağda bir seyahat acentesinin değerini fark ediyor.
Sadece seyahat endüstrisi için değil, bir bütün olarak dünya için de en zor zamanlardayız. Hiçbir şekilde küresel salgının şiddetini azaltmayı hedeflemiyoruz, ancak seyahat danışmanlarının yararları konusunda bu kadar tutkulu olmamızın nedenlerini kabul etmenin uygun bir zaman olduğunu düşünüyoruz.

Biz sizin için buradayız ve yanınızdayız. İyi olduğunda buradayız ama en önemlisi, işler zorlaştığında da buradayız. Sizin yararınız için deneyimimizi ve sektör bilgimizi kullanıyoruz.